Okna

Okna OKNOPLAST to niepowtarzalny wygląd, trwałość i świetne parametry w zakresie izolacyjności termicznej, akustycznej i wodoszczelności.

OKNA

Aby wybór był jeszcze łatwiejszy, a Twoje zakupy jeszcze bardziej satysfakcjonujące, podzieliliśmy nasze okna na cztery podstawowe rodzaje – Pixel, Prolux, Winergetic Premium i Winergetic Premium Passive. Każdy z nich różniący się między sobą, ale nadal tak samo idealny.

Okno PRISMATIC

System powstał z myślą o osobach doceniających klasyczną formę profilu oraz wysokie parametry izolacji termicznej okna. Okna Prismatic wyróżnia węższy o 10 mm profil, co pozwala na zastosowanie większego przeszklenia, co sprawia, że przestrzeń staje się jaśniejsza i bardziej komfortowa.
Najważniejsze zalety:

  • Szeroki zakres grubości możliwych do zastosowania pakietów szybowych, między 24 a 48 mm
  • Dwa zaczepy antywłamaniowe
  • Stopniowanie uchyłu FOUR Seasons, które pozwala uchylić skrzydło w sześciu położeniach

Okno PIXEL

Przy zakupie okien stawiasz przede wszystkim na kuszący, oryginalny wygląd, który zapewni Twojemu domowi piękno? W takim razie okna Pixel są przeznaczone właśnie dla Ciebie. Tym bardziej, że design to nie wszystko. Z ich pomocą do wnętrza Twojego domu dotrze jeszcze większa ilość światła, nawet do najbardziej ciemnego zakątka salonu. To za sprawą nowoczesnej technologii, z której korzystamy podczas procesu tworzenia.

Okno PROLUX

Jeszcze trwalsza budowa, elegancki profil, niemalże trzy razy większa powierzchnia szybowa – to tylko kilka z cech okien Prolux, dzięki którym Twój dom zyska oryginalny wygląd, zachowa wytworzone w nim ciepło i uodporni się na zarówno na hałas dobiegający z zewnątrz, jak i ewentualne próby włamania.

Wiesz, że okna Prolux są jedyną tego typu stolarką na rynku? To za sprawą innowacyjnego projektu, stworzonego w 100% przez nasz zespół i w tej samej całości dopasowanego do oczekiwań i potrzeb wszystkich Klientów.

Okno WINERGETIC PREMIUM

Zachowanie ciepła w domu to największe i stosunkowo najtrudniejsze zadanie wszystkich okien. Winergetic Premium jednak radzą sobie z tym doskonale. Dlaczego? Przede wszystkim za sprawą udoskonalonego systemu uszczelnienia i nowoczesnych pakietów szybowych, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Izolacja termiczna w przypadku naszych okien jest więc na najwyższym poziomie, a jak z pozostałymi cechami? Winergetic Premium to także oryginalny kształt okna, który spotęguje dotychczasowe piękno Twojego domu – zarówno aranżacji jego wnętrz, jak i elewacji.

Okno WINERGETIC PREMIIUM PASSIVE

Skupione w największym stopniu na najnowocześniejszej technologii? Tylko okna Winergetic Premium Passive. To właśnie w procesie ich produkcji stworzyliśmy nieznaną wcześniej stolarkę z dodatkowymi wzmocnieniami, której nie straszne są ani mrozy i upały, ani hałas dobiegające z zewnątrz. Twój dom jest przykładem zabudowy tradycyjnej czy pasywnej? To nieistotne, bo okna Winergetic Premium Passive współgrają z każdym z nich.

Okno KONCEPT

Klasyczna barwa, prosty profil i przede wszystkim trwałość – na tym skupiliśmy się, tworząc okna z serii Koncept. Jesteś zwolennikiem nieskomplikowanych rozwiązań aranżacyjnych? W takim razie stolarka Koncept powinna Ci się spodobać. Jest nie tylko piękna w swojej prostocie, ale także doskonale radzi sobie z użytkowaniem, dzięki optymalnym parametrom utrzymanym na najwyższym poziomie.

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu