Rolety

Rolety OKNOPLAST zabezpieczą wnętrze Twojego domu przed przegrzaniem, utratą ciepła i hałasem, a oknom oraz elewacji nadadzą pożądanego piękna.

ROLETY

Każdym oknom przydadzą się dodatki, a dom warto chronić przed zbędną utratą ciepła, szczególnie w zimowe miesiące. Właśnie w tym sprawdzą się rolety OKNOPLAST – stworzone przez specjalistów, a doceniane przez tysiące, nawet najbardziej wymagających Klientów.

Rolety LUNA

Wiesz, co decyduje o wysokiej jakości rolet Luna w największym stopniu? Możliwość montażu na szerokich ramach okiennych. To za sprawą tej opcji Luna zapewnią Twojemu domowi izolację termiczną wysokiej jakości, czyli inaczej – uchronią go przed zbędną utratą ciepła, co zauważysz już na pierwszych rachunkach za ogrzewanie, zdecydowanie niższych. Oczywiście są także dodatkiem, który doskonale połączy się z zakupionymi wcześniej oknami.

Rolety SOL EVOLUTION

Co do dodatków, piękno okien i całej elewacji w największym stopniu spotęgują rolety Sol Evolution. To produkt o klasycznym, niezwykle atrakcyjnym wyglądzie wzmocnionym lamelkami w bogatej gamie kolorystycznej – od przejrzystej bieli po intensywną czerń. Aby jednak nie pełnił wyłącznie roli estetycznej, Sol Evolution stworzyliśmy na bazie parametrów technicznych najwyższej jakości. To za ich sprawą rolety te zapewnią Twojemu domowi także odpowiedniego poziomu izolację termiczną i akustyczną.

Rolety SOL

Twoje okna usytuowane są tak, że do wnętrz Twojego domu pada irytująco duża ilość światła? W takim razie potrzebujesz rolet, które ten ogrom promieni słonecznych będą kontrolować. Rolety Sol sprawdzą się doskonale, głównie dzięki możliwości montażu we wnęce okiennej i wysokiej jakości materiałów, z jakich zostały wykonane. To one uchronią wnętrze Twojego domu także przed bardzo wysoką temperaturą, która sprawia, że popołudniowy odpoczynek w domu latem staje się niemożliwy.

Rolety TERRA

Poza niepowtarzalną estetyką i izolacyjnością termiczną, rolety powinny być także zabezpieczeniem przed ewentualnymi próbami włamania. Powinieneś wiedzieć, że nie istnieje 100-procentowa ochrona przed wandalami, ale rolety Terra na pewno utrudnią im działanie. Poradzą sobie także z silnymi porywami wiatru, dzięki wykonaniu z najwyższej jakości, niezwykle solidnego aluminium i możliwości montażu po zewnętrznej stronie okna.

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu