Drzwi tarasowe HST i PSK

Granice architektoniczne nie dotyczą naszych drzwi tarasowych. Te, łącząc w sobie nowoczesność wzoru i ekonomiczność budowy, odpowiadają zarówno na ogólnoświatowe trendy, jak i standardy polskiego budownictwa.

DRZWI TARASOWE

Solidna konstrukcja, stylowa rama i duże przeszklenia – to cechy każdego rodzaju drzwi tarasowych, jaki znajdziesz w naszym salonie. Za ich sprawą do wnętrza Twojego domu dotrze odpowiednia ilość światła, wyjście na zewnątrz będzie wygodniejsze, a Twój dom bezpieczniejszy.

Drzwi tarasowe HST Premium

Nie bez powodu drzwi tarasowe HST nazwaliśmy „Premium”. To produkt, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów i wpisuje się w najnowocześniejsze trendy. Wszystko za sprawą designerskiego wyglądu oraz energooszczędnej i odpornej na próby włamania konstrukcji. Twój taras potrzebuje wyjścia o większych rozmiarach? Żaden problem. Szerokość HST Premium sięga nawet 6,5 m.

Drzwi tarasowe HST

W przypadku drzwi tarasowych liczy się również zastosowanie nowoczesnych pomysłów produkcyjnych. Nowoczesna technologia architektoniczna jest ważna także dla Ciebie? Jeśli tak, HST to Twój strzał w dziesiątkę. Są niezwykle wygodne w użytkowaniu za sprawą skrzydeł poprowadzonych na dwóch niezależnie złożonych prowadnicach i cieszą oko każdego lokatora, dzięki naprawdę dużym przeszkleniom oraz ramom w pięknych, intensywnych kolorach.

Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z

PSK i PSK-Z to drzwi, które możesz wykorzystać jako wyjście na taras, ale także do ogrodu. Ich konstrukcja jest uniwersalna, ale także niezwykle trwała i wygodna w użytkowaniu, dlatego, że wyposażona w zaawansowany system uchylno-przesuwny. Co więcej, w drzwiach typu PSK i PSK-Z umieściliśmy nowoczesne okucia. To dzięki nim drzwi są szczelne, a Twój dom, szczególnie w miesiące letnie i zimowe, będzie odporny na „uciekanie” ciepła i docieranie zimna.

Drzwi tarasowe PSK Atrium

Jednym z najmodniejszych stylów w aranżacji wnętrz jest ten, oparty na minimalizmie. Wzięliśmy to pod uwagę, tworząc drzwi tarasowe PSK Atrium, dzięki czemu z szeregu naszych produktów stały się tym najlepszym do stylowych wnętrz i nowoczesnego typu budownictwa. Rama o klasycznej barwie i budowie, duża powierzchnia szyb oraz okucia umożliwiające mikrowentylację, szczególnie pomocną podczas upałów – to znajdziesz w naszych drzwiach tarasowych PSK Atrium.

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu